Světlá vinylová podlaha

Světlé vinylové podlahy skvěle odrážejí světlo. Díky tomu místnosti působí prostornějším a luxusnějším dojmem. Světlé podlahy můžete vybírat z celé řady dekorů, například dřevo, imitace betonu, mramoru nebo dlaždic.

Šedá vinylová podlaha

Světle šedá ale i tmavě šedá vinylová podlaha patří k aktuálním trendům v interiérech. Zvyšuje světelnost interiéru a opticky zvětšuje místnost. Díky tomu se stali šedé vinylové podlahy velmi oblíbenými. Šedé podlahy koupíte v různých dekorech jako například imitace betonu, kamene nebo dlaždic.

Bílá vinylová podlaha

Bílá vinylová podlaha je moderní v celé řadě luxusních dekorů jako jsou bíle dřevo nebo mramor. Bílá vinylová podlaha opticky zvětšuje prostor a díky bílé podlaze je interiér prosvětlenější, protože odráží světlo.

Mramorová vinylová podlaha

Vinylová podlaha v dekoru mramoru s voděodolnými vlastnostmi se bude skvěle hodit například do vaši koupelny, kde bude působit luxusním dojmem. Zatímco co skutečný mramor je chladný a může klouzat, vinylová podlaha v dekoru mramoru bude pocitově teplejší a v protiskluzové úpravě nebude v koupelně klouzat.

Žádná položka