Žádná položka

Rozdíl mezi laminátovou podlahou a vinylovou podlahou


Jakou podlahu vybrat do koupelny?

Jakou podlahu vybrat do koupelny?

Když si zařizujete nebo rekonstuujete novou domácnost, tak stojíte jistě před rozhodnutím jako podlahu zvolit kvůli vlhkosti do koupelny. Dříve byla jedinou možností dlažba, která díky svým vlastnostem nezpůsobovala plísně apod. Dnes můžete vybírat z celé řady voděodolných podlah ať už PVC nebo vinyl v roli, tak i dřevěné a laminátové podlahy, které díky svým vlastnostem můžete do koupelny použit a vybrat si tak některý z dřevěných dekorů


Rektifikace dlažby, co to je?

Rektifikace dlažby znamená zabroušení hran dlažby do pravého úhlu. Rektifikace se provadí po vypalení dlažby.


Dřevěná plovoucí podlaha, její využití a kam se hodí.

Dřevěné plovoucí podlahy patří k nejkvalitnějším a nejodolnějším podlahovým krytinám, které vydrží po generace. Dřevěná plovoucí podlaha se dá skvělé renovovat a v mnoha směrech překonává umělé povrchy. Zajímá vás do které místností se hodí jaká plovoucí podlaha? Přečtěte si více o výhodách a nevýhodách dřevěných plovoucích podlah.


Interiérové dveře se zárubní

Interiérové dveře se zárubní se vyrábí v různých provedeních. Interiérové dveře můžete vybrat v různých dekorech a provedeních jako třeba celoskleněné, ve vysokém lesku, rámové nebo deskové. Obložkové zárubně pak můžete přikoupit v stejném dekoru.

Obložkové zárubně pak můžete vybírat z falcových, bezfalcových nebo dvoukřídlých