Když si zařizujete nebo rekonstruujete novou domácnost, tak stojíte jistě před rozhodnutím jakou podlahu do koupelny zvolit kvůli vlhkosti a vodě, které může přijít s podlahou do kontaktu. Dříve byla běžnou volbou keramická dlažba na podlaze i stěnách, která díky svým vlastnostem nezpůsobovala plísně a byla praktická na údržbu.

Dnes můžete vybírat z celé řady voděodolných podlah z různých materiálu. Mezi nejprodávanější patří stále keramická dlažba ale trendem psoledních let a velmi oblíbenou alternativou je voděodolná lepená vinylová podlaha. Ale vybírat můžete z celé řady dalších voděodolných materiálu jako PVC lino nebo laminátová podlaha, která je oproti vinylu levnější. 

Podlaha do koupelny

Když pomineme keramickou dlažbu, tak nejoblíbenější podlahy do koupelny patří vinylové lepené podlahy, které jsou voděodolné a oproti dlažbě nebo laminátové podlaze máte příjemnší pocit tepla od noh. Vinylové podlahy do koupelny jsou ideální na údržbu a můžete mít jednotný dekor pro celou domácnost bez zbytečnýcgh přechody. Vinylová podlaha dodá vaši koupelně takový wellnesový nádech.

Voděodolné laminátové podlahy do koupelny

Voděodolné laminátové podlahy jsou levnější a pocitově chladnšjší než vinyl.

PVC podlahy neboli lino do koupelny

PVC podlahy neboli lino, jsou mekčený vinyl a vyrábí se v rolích. Oproti vinylu nebo laminátu jsou PVC podlahy podstatně měkčí a pocitově teplejší. PVC podlahy jsou vyráběny z umělých  surovin. Jsou levnější a obdobně jako lino příjemné na dotek, snadno se čistí a hodí se i do prostředí s vyšší vzdušnou vlhkostí jako jsou koupelny. 

Keramické dlažby

Keramické dlažby stále díky svým vlastnostem patří k nejrpodávanějším podlahovým krytinám do koupelny. A dlažby je třeba brát v potaz jejich protiskluzové vlastnosti aby jste předcházeli případnému pádu na mokré podlaze. 

Podlahové krytiny do koupelny můžete díky tomu vybírat v celé řadě nádherných dekorů jako je dřevo beton, kámen nebo mramor

Vyberte si z široké nabídky voděodolných podlah vhodných do koupelny